
Київ, 19.09.2005
Конференція "Автономізація медичних послуг та запровадження контрактних відносин - головні складові реформи системи охорони здоров'я в України".
Досвід країн, де було здійснено реформування системи охорони здоров'я, показав, що одним з найскладніших завдань, які поставали перед медичною сферою, був перехід до ефективного менеджменту. Заснування автономних закладів охорони здоров'я та використання нових організаційних і фінансових моделей є першим кроком у розбудові реформованої системи охорони здоров'я. Контрактування, обчислення собівартості медичних послуг, ефективне використання наявних фінансових та інших ресурсів, вдосконалення якості медичних послуг стали ключовими елементами реформи охорони здоров'я всіх країн-членів ЄС та більшості пострадянських республік.
З метою презентації передових концепцій, практичних методів, інструментів запровадження контрактних відносин та заснування автономних закладів охорони здоров'я Проект ЄС "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я вУкраїні" 23-25 вересня 2005 року проводить в ГК "Ялта-інтурист" (м.Ялта) конференцію "Автономізація медичних послуг та запровадження контрактних відносин - головні складові реформи системи охорони здоров'я в Україні".
До участі в роботі Конференції запрошено представників Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства охорони здоров'я АР Крим, представників всіх обласних управлінь охорони здоров'я та закладів-постачальників медичних послуг обласного рівня з метою їх подальшого залучення до навчальної програми, яку буде організовано та проведено проектом у Києві, і яка розпочнеться у жовтні 2005 року.
Учасники конференції матимуть можливість ознайомитись з сучасними методами ефективного прийняття рішень щодо розміщення ресурсів, оптимізації менеджменту у сфері охорони здоров'я та запровадження інформаційних технологій. Крім того, вони зможуть долучитись до обговорення практичних результатів щодо автономізації та запровадження контрактних відносин, отриманих в пілотних регіонах проекту ЄС "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я в Україні" (Попільнянського району Житомирської та Золочівського району Харківської областей) з представниками відповідних органів влади обласного та районного рівня та оцінити можливості сприяння подібним змінам у своїх адміністративних дільницях.
Початок роботи конференції 23 вересня о 13.00.
Представникам ЗМІ за більш детальною інформацією звертатись до експертів проекту зі зв'язків з грмадськістю Любові Батіг та Наталії Лучшевої за тел.: (044) 525 32 83, 257 24 42, 8 050 334 66 50, 8 067 277 10 17
 |
GVG/CII/
EPOS |
|
|
This project
is funded by the European Union
Delegation of the
European Commission to Ukraine, Moldova and Belarus
10 Kruhlo-Universytetska St, Kyiv, Ukraine, 01024
Tel: +38 (044) 462 00 10
Fax: +38 (044) 462 09 20
|
A project implemented
by GVG/CII/ EPOS
Project office Kiev
59-b, 40-letiya (sorokaletiya) Oktyabrya prospect
Kiev local clinic hospital 10
Tel.: 380-44-265-32-83
380-44-257-24-42
Fax: 380- 44-257-36-76
www.healthfin.kiev.ua
|
This project is funded by the EUROPEAN
UNION.
The European Union numbers 25 Member States: 25 different
nations deter-mined to shape their future closely
together. Over a period of enlargement of 40 years,
they have, together, built a zone of peace, stability,
progress and solidarity. The European Union is a model
for overcoming conflict and promoting reconciliation
through close co-operation to achieve common goals,
while respecting national sovereignty and territorial
integrity. But the EU is not focused on itself: its
ambition is to share its achievements and its values
with countries and peoples beyond its borders. The
European Commission is the EU's executive body.
|
|